1MonthColor

 

Biz Kimiz

2009 yılından beri İsviçre patentli 1 Month Color markasının Türkiye distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. 2020 yılı itibariyle markanın üretimini de Türkiye’de yapmaya başlayarak hem üretici, hem de dağıtıcı olarak sektördeki yerimizi daha da güçlendirmiş bulunmaktayız.

 

Saygılarımızla,

Twins Kozmetik, Celal Ünal

 

 

1 Month Color Hakkında:

 

İsviçre patentli boya 1800’lü yıllardan bugüne dek uzanır. Ürünün içeriğini Alp Dağlarında yetişen bitki ve meyve özleri oluşturmaktadır.

1 Month Color %100 doğal görünüm sağlayan, hem kadınların hem de erkeklerin 15 dakikalık bir uygulama sonrası istedikleri görünümlerine ulaşabilecekleri bir saç boyasıdır. Aynı zamanda kullanım sonrası saçlarınız eskisinden daha parlak ve güçlü bir görünüm kazanır.

7 farklı renk seçeneği mevcuttur. Boyalar aynı zamanda kendi içlerinde birbirleriyle karıştırılarak farklı renk tonları da elde edilebilir.

 

Ürünün öngörülen etki süresi  20 ila 30 gün arasındadır. Bu süre 1 Month Color şampuan kullanımı ile desteklendiğinde kullanım süresi, saçınızın rengi ve parlaklığı daha kalıcı olacaktır.